niedziela, 28 września 2014

Niech pasuje do roweru

Może nie wszyscy jeszcze wiedzą, więc spieszę donieść... największy teraz lans to zawiesić rower w salonie :) No... dla ścisłości to - niekoniecznie musi on wisieć, w salonie też nie przymusowo, ale... Rower to najbardziej cool ze wszystkich dotychczasowych home-dekoracji obiekt. A jak ktoś lubi mieć skoordynowane to i tamto w kolorach to i ścianę pomalować należy kolorem do roweru pasującym lub tenże zakupić w barwach odpowiednich. Niezamierzony potencjał dekoracyjny dwóch kółek zdecydowanie warto wypróbować a sprytne wieszaki, które nam to umożliwiają znaleźć można tu lub tu. Szerokiej drogi i solidnych śrub :)

Photo by V-ray World
Photo by Pinterest
Photo by Pinterest
Photo by Apartment Therapy
Photo by Blood and Champagne
Photo by Tink goes to NYU
Photo by My Scandinavian Home
Photo by Home Decor Obsession
Photo by The Vintagologist
Photo by Jelanie Shop
Photo by Pinterest
Photo by Pinterest
Photo by Contemporist
Photo by Pinterest

5 komentarzy:

 1. To prawda, rower w domu stał sie modny, ale mi osobiście ten trend w ogóle nie odpowiada. Nie wyobrażam sobie zawiesić roweru na ścianie w salonie ani w żadnym innym pomieszczeniu! ladne to nie jest w ogóle, może jeynie nieco praktyczne, gdy nie ma gdzie schowac dwóch kółek.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fakt, nie dla każdego to moda... Pewnie nawet entuzjaści rowerów popukają się w czoło na myśl o konieczności szorowania opon i zamiatania piasku. Jednak... co ja widzę na tych fotkach i najbardziej mnie cieszy, jest to, że skarby swoje i ukochane przedmioty można mieć tam gdzie miejsca dla nich wcześniej nie było. Bo dla ciebie jest twój dom... a wnętrza, w których osobowości właściciela nie widać, ani pasji jego i zainteresowań najwięcej mówią o nim samym i to niezbyt chyba pochlebnie. Sama pomyśl czy plazma na ścianie lepiej wygląda czy rower? Osobiście wolę tych co rower oglądają niż telewizor... :) :) :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niedługo nikt nie będzie nimi jeździł... ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie jestem przekonana do roweru w domu. Wszystko wygląda fajnie na zdjęciach, ale wyobraźcie sobie, że wracacie do domu i trzeb taki brudny rower powiesić na ścianie...

  OdpowiedzUsuń
 5. E tam, postoi dzień, dwa to obeschnie. Potem zmiatasz piasek i gotowe. Ci co tak mają bo muszą, pewnie wiedzą, że kwadransik i po sprawie :)

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...